MÜŞTERİ HİZMETLERİ
444 82 84

Isıtmanın Avrupa’daki öncü markası Elco, sektör profesyonelerine üstün teknolojiye sahip duvar ve yer tipi kazanlarını, ısı pompalarını ve güç-ısı kojenerasyon ünitelerini, Hechingen, Stuttgart’a düzenlediği teknik geziler ile tanıtıyor.


80 yılı aşkın süredir, başta Almanya, İsviçre ve Hollanda gibi ülkelerde premium ısıtma çözümleri sunan Elco, Türkiye ısıtma sektöründe hizmet veren önemli proje dizayn firmalarını, resmi kurumlarda çalışan teknik personeli, mekanik tesistat firmalarını, Elco’nun Almanya’da bulunan genel merkezi olan Hechinen, Stuttgart’ta ağırladı. 3-5 Mayıs tarhilerinde gerçekleştirilen seyahatte, Elco markası, duvar ve yer tipi kazanları detayları ile anlatıldı. Elco Ticari Ürünler Direktörü Flavio Castelli, Elco Ticari Ürünler, Çözüm Merkezi Müdürü John Jansen ve Elco Türkiye Ticari Satış Müdürü Fatih Tuna’nın marka ve ürün hakkındaki sunumlarının ardından, Elco’nun üstün performanslı kazanlarının ve güneş enerji sistemlerinin test edildiği laboratuvar gezildi.


Almanya’nın en gelişmiş şehirlerinden biri olan Stuttgart’ta, Elco kazan ve yüksek verimli ürünler ile projelendirilmiş okul ve konut projelerinin de gezildiği seyahatin son gününde, şehrin önemli destinasyonlarından Mercedes-Benz Müzesi de ziyaret edildi. Elco Türkiye, tüm ısıtma profesyonellerini yüksek kapasiteli ve yoğuşmalı duvar ve yer tipi kazanları hakkında bilgi almak için www.elco-tr.com websayfasına davet ediyor.