MÜŞTERİ HİZMETLERİ
444 82 84

Ticari ve kentsel uygulamalarda, garantili ısıtma çözümleri ile Avrupa’nın lider ısıtma markası olan ELCO, Ariston Thermo Group bünyesinde Türkiye pazarında yerini alıyor.

80 yılı aşkın bir deneyime sahip Avrupa’nın lider ısıtma markası ELCO; geniş ürün  yelpazesi ve akılcı ısıtma çözümleri ile Türkiye pazarında yerini alıyor. ELCO yoğuşmalı kazan modelleri, yüksek kaliteli mühendislik çalışmasını ileri teknoloji ürünü cihazlarla birleştirerek sınıfının en mükemmel kazanı olmak üzere tasarlanmıştır. Son teknoloji mühendislik tasarımı parçaları kazanın, kullanım ömrü süresince maksimum verimi verecek şekilde birleştirmekte ve ticari ürünler arasında ekolojik bir çözüm sunarak sistemin toplam maliyetini büyük ölçüde azaltmaktadır.

Kurulan sistem ile şimdiye kadarki en büyük güneş enerjili ısıtma projesi ve sıcak su sistemi olan Pekin Olimpiyat Köyü, Guangzhou Asya Oyunları Köyü, Hollanda Parkstad Stadyumu ve Brüksel Sheraton Hotel projeleriyle de bilinen ELCO, kullanıcılarına kendi özel ihtiyaçlarına dayalı ısıtma ve sıcak su sağlayan akıllı, enerji tasarruflu bir teknoloji sunuyor. Yoğuşmalı kazan ve güneş enerjili teknolojiler alanında entegre çözümler sunan ve yıllardır tüm Avrupa’da 1.7 milyon adet ısıtma sistemi kurarak sektörün en önemli markaları arasında yer alan ELCO, İsviçre pazarının da lideri konumundadır.

Ürünlerinde kullandığı parçalarda yüksek kalite standardına önem veren ELCO, THISION L ECO yoğuşmalı kazanın, 65 kW, 105 kW ve 130 kW olmak üzere 3 modelini Türkiye pazarına sunuyor. Sınıfının en iyi özellikleriyle hazırlanan THISION L ECO kazanlar, yüksek verim ve düşük emisyon oranları ile optimum sistem çözümleri sağlıyor.  Yanı sıra R600 yoğuşmalı yer tipi kazan modeli ile dar alanlar için ideal bir çözüm olurken, sessiz çalışma özelliği ile mekanlarda fark yaratıyor. R3400 ve R3600 yer tipi yoğuşmalı kazanlar ise, düşük miktarda su içermesinden dolayı emniyetli, yüksek normlu, düşük ısıl kayıplı kolay işletme sağlamaktadır.  

THISION L ECO duvar tipi yoğuşmalı kazan, R600, R3400 ve R3600 yer tipi yoğuşmalı kazan modelleri ile ticari komplekslerden büyük sanayi kuruluşlarının ısıtılmasına kadar akılcı ısıtma çözümleri sunan ELCO, 7/24 teknik destek sağladığı eğitimli teknik servisi ekibi ile de çözüm ortağı.

İklim koşullarına göre özel çözümler sunan ELCO teknik servis ekibi, sadece bir proje için 800 teknisyen ve 4 saat süren hizmetle yerinde parça değiştirerek Avrupa’da benzersiz bir servis desteği verilmesi gibi başarı hikayelerine sahiptir.

ELCO Türkiye lansmanı yapıldı.

ELCO ürünleri Sakıp Sabancı Müzesi’nde yapılan lansmanla ısıtma sektörünün en önemli proje dizayn firmalarına, resmi kurumlara, mekanik tesisat firmalarına, üniversitelerdeki teknik ekiplere tanıtıldı. Lansmana 100’e yakın davetli katıldı. Sakıp Sabancı Müzesi Hat Koleksiyonu özel ziyareti ile başlayan gece, Ariston Thermo Group Merkez Asya & Romanya Genel Müdürü Turgay DAĞ, Ariston Thermo Group Merkez Asya & Romanya Pazarlama Müdürü Işıl AKSOY, Ticari Ürünler Müdürü Fatih TUNA ve Satış Sonrası Hizmetler Müdürü M. Serdar ÖKSÜZ’ün konuşmalarıyla devam etti.

Misyonumuz, ürün ve çözümlerimiz ile tüketicilere birinci sınıf servis sunarak premium çözüm ortağı olmak.” diyen Ariston Thermo Group Merkez Asya & Romanya Genel Müdürü Turgay DAĞ; çatısından zeminine mükemmel uyum ile çalışan ürünler ile müşterilerine yüksek konfor sağlamaya devam edeceklerini belirtti.

Ariston Thermo Group Merkez Asya & Romanya Genel Müdürü Turgay DAĞ’ın ardından söz alan Pazarlama Müdürü Işıl AKSOY, “İnşaat sektörü ve sistem ürünleri pazarı büyümeye devam ediyor. ELCO akılcı ısıtma çözümleri ve sektördeki 80 yıllık global tecrübesiyle sistem ürünleri pazarına girmeye hazır.” dedi.

ELCO lansmanı, ürünlere yoğun ilgi gösteren konukların, The Seed Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde yedikleri yemek ile son buldu.