MÜŞTERİ HİZMETLERİ
444 82 84

YASAL REFERANS

GENEL

Bu ana sayfada ELCO şirket, ve ürün ve servisleri hakkında bilgiler sağlamaktadır. Bu bilgiler ilgilenen şahıslar için başlangıçta şirkete yönlendirmeye hizmet emek içindir. Ancak, bu ana sayfada verilen tüm bilgiler herhangi bir garanti ile verilmemektedir. Bu nedenle, herhangi bir şekilde yükümlülük veya garanti örneğin: bilgilerin doğruluğu, güvenirliği, tam olması ve geçerliliği garanti dışındadır. Lütfen ilave ve özellikle daha bağlayıcı bilgiler elde etmek için bizimle doğrudan temas etmekte tereddüt etmeyiniz. Bu ana sayfa kurumsal web sitemize linkler içermektedir. ELCO’nun bunlar üzerine bir etkisi yoktur ve oralardaki düzenleme ve içeriğin güvenirliği hakkında herhangi bir sorumluluk kabul etmez. ELCO ana sayfasının içeriğini önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar. ELCO web sitesini kullanırken, kullanıcı bu sorumsuzluk hükümlerini açık olarak kabul etmiştir.

VERİLERİN KORUNMASI

ELCO kişisel verilerinizin korunmasını çok ciddi olarak ele almaktadır. Ana sayfamıza yaptığınız ziyaret sırasında elde etiğimiz verileri Almanya’nın ilgili veri koruma yasalarına göre işleme tabi tutmaktayız. Web sitesinde istenen kişisel bilgiler özel olarak kişisel dikkate tabidir. Bilgilerin bunun ötesinde üçüncü taraflara iletilmesi yürürlükte olan yasa ve yönetmelikler kapsamında yetkililer ve hükümet kurumları dışında yapılmamaktadır. Tüm bilgiler gönüllülük esasına göre sağlanır, ancak, hizmetin verilmesiyle ilgili olarak belli bilgilerin verilmesine ihtiyaç olabilir. Bu durumlarda verinin korunmasız olarak iletileceğini işaret etmekteyiz. Bu nedenle, yetkisiz şahısların veriler erişmesi kaçınılmaz olmakta veya hatta bu veriler üzerinde oynanabilmektedir.

TELİF HAKKI

ELCO bu sayfanın kullanıcısına sunulan içeriğin kişisel kullanım için kopyalanması hakkını verir. Sadece Haber başlıkları altında sunulan içerik yayınlama maksadıyla kopyalanabilir veya basılabilir. Ancak ön koşul olarak orada yayınlanan içeriğin telif hakkının ELCO’ya ait olduğu yayında belirtilecektir. Tüm içeriğe ait telif hakları ve tüm diğer haklar ELCO’ya ait kalacaktır

YASAL MEVZUAT

Adres : Şerifali Mah. Barbaros Cad. Söyleşi Sk. No:21-A Ümraniye Istanbul
Telefon : +90 216 365 07 00
Email : info@de.elco.net

Şirket merkezi: Hechingen / ALMANYA